• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co warto zobaczyć w Europie?

W jaki sposób można udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
Przyjęło się w Polsce, lecz w innych naturalnie również, że rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co w takim razie mógłby zrobić mąż, który chciałby spędzić ze swoją żoną rocznicę ślubu w inny sposób? Cóż, można wymienić wiele ciekawych alternatyw, lecz jeżeli chcemy sprawić wielką niespodziankę, znakomitym pomysłem może być choćby zagraniczna wycieczka. Generalnie jest wiele pięknych miast na Starym Kontynencie – Nicea, Lizbona, Wenecja, Budapeszt bądź chociażby Kopenhaga.
Popularnym środkiem transportowym są na pewno samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Może tego typu linie nie zapewniają nam wygody, szczególnie mowa o nogach, lecz jeśli w samą porę kupimy bilety, bardzo prawdopodobne, iż za 4 bilety zapłacimy około 200-300 zł. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminu i destynacji. Zwróćmy większą uwagę na to, gdzie jest umiejscowione lotnisko. Na przykład warszawskie Okęcie jest umiejscowione niedaleko centrum, a do tego nie leży gdzieś pod Warszawą, co znaczy, że transport na i z lotniska jest tani. Jednakże już w przypadku takiego Oslo mówimy o większych odległościach oraz kosztach.
Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma wiele zalet, lecz może warto zapoznać się się dokładniej z ofertami biur podróży jakich dużo działa w naszych miastach? Jeśli rzetelnie podejdziemy do poszukiwania różnych okazji wyjazdowych, znaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące niemałe oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, iż kiedy bierzemy wolne na wycieczkę, zaczynami jakieś przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie wylecimy. Chociaż pewnie dla wielu osób taka niespodzianka to niemała frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie powinniśmy zapomnieć!

1. Znajdź więcej

2. Tutaj

3. Sprawdź tutaj

4. Przeczytaj to

5. Kliknij tutaj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.